Error

Error! Server error

Error raport:

Pakume tööd raamatupidajale ja pearaamatupidajale27.07.2012

Võtame tööle pearaamatupidaja, kes juhib grupi ettevõtete raamatupidamist ja finantsarvestust Eestis, Lätis ja Leedus. Samuti kuuluvad peamiste tööülesannete hulka grupi ettevõtete finantsarvestuse korraldamine ja finantsaruandluse koostamine vastavalt kohalikele raamatupidamisstandarditele ja IFRSi reeglitele. Pearaamatupidaja vastutab ka raamatupidamistarkvara Directo haldamise eest.

Võtame tööle ka raamatupidaja, kes vastutab Eesti ettevõtete raamatupidamise korraldamise eest (dokumendihaldus, aruandluse koostamine, palga - ja personaliarvestes, maksuarvestus, riikliku statistika nõuetekohane korraldamine, aastaaruande koostamine).

Pearaamatupidaja ametikohale kandideerijalt eeldame finantskõrgharidust ning vähemalt 5-aastast töökogemust pearaamatupidajana. Oluline on rahvusvahelise raamatupidamisstandardi IFRS tundmine ning väga hea eesti ja inglise keele oskus (kõnes ja kirjas).

Raamatupidajalt eeldame finantsalast eri- või kõrgharidust, varasemat erialast töökogemust ning eesti ja inglise keele oskust. Mõlemal ametikohal on vajalik majandustarkvara Directo tundmine. Pakume vastutusrikast tööd arenevas valdkonnas ja stabiilses rahvusvahelises ettevõttes. Sind ootab ees hea ja toetav meeskond ning motiveeriv töötasu.

Lisainfo ja kandideerimine Manpoweri kodulehe kaudu.