Error

Error! Server error

Error raport:

Kelly Sildaru uus suurtoetaja on Nelja Energia12.11.2014

Eesti suusaliidu peasekretär Jaak Mae ja Nelja Energia AS-i juhatuse esimees Martin Kruus allkirjastasid 07.novembril 2014 Solarise keskuses filmi „Love Life: happy, free & sõtked“ esilinastuse eel koostöölepingu Freestyle suusataja Kelly Sildaru ja Eesti lumelaudurite edule kaasaaitamiseks.

12-aastase Kelly isa Tõnis Sildaru sõnul saab eelnev hooaeg olema varasemast tihedam. „Eelmisel hooajal olime umbes kolm kuud Eestist ära, et lumetunde koguda. See aasta otsustasime, et ajame asja pisut professionaalsemaks ning üritame konkurentidele järele jõuda, sest nemad veedavad keskmiselt aastas üheksa kuud lume peal. Meie plaan on seekord olla Eestist ära 6 kuud," kommenteeris Sildaru.

Tõnis Sildaru sõnul saavad nad lumelaagrite mahtu kasvatada tänu headele toetajatele. „Õnneks on Eestis tublisid eraettevõtjaid, kes on valmis õla alla panema. Kui siiani oli Kelly populaarsus rohkem Eestist väljas ja ka toetajad välismaalt, siis nüüd on meedia tubli töö ära teinud ning Kelly populaarsus on ka Eestis tõusnud ja Eesti ettevõtjate huvi kasvanud,“ rääkis Sildaru.

Kodupubliku ees on võimalus Kellyt võistlemas näha 17. jaanuaril kui Otepää MK etapi raames peetakse Munakal Eesti meistrivõistlused freestyle suusatamise ja lumelauasõidu Big Airis.

IMG_8820 IMG_8819 IMG_8844